4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. III. évfolyam. Országos Magyar KépzÅ‘művészeti Társálat. Budapest, 1904, Singer és Wolfner, (műmellékletekkel) t. Kiadói, enyhén sérült egészvászon kötés, Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály Ãrásával. Számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Rippl-Rónai József, Zichy Mihály, Vaszary János és mások illusztrációival.