Books: Hunting Number of items: 32
2129933
17165
367
Books: Hunting
Other collectibles
4 000 HUF
2130011
17166
367
Books: Hunting
Other collectibles
Széchényi Zsigmond: Két kecske. Bp.,1942, Dr. Vajna György és Bokor, (Athenaeum-ny.), 195 p. + 19 t. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
4 000 HUF
2127235
17167
367
Books: Hunting
Other collectibles
Borsos Béla: Magyar vadász lőportartók. Bp., 1982, Corvina, 90+2 p.+40 t. Kétoldalas színes képtáblákkal. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói enyhén szakadt védőborítóban. Volt könyvtári példány.
1 000 HUF
2127092
17168
367
Books: Hunting
Other collectibles
Temesváry Ferenc: Vadászfegyverek. Budapest, 1992, Zrínyi Kiadó. Félvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban
3 000 HUF
2124242
17169
367
Books: Hunting
Other collectibles
Széchényi Zsigmond: Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Második rész. Bp., 1965, Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, a papírborító gerince foltos, jó állapotban.
1 200 HUF
2113589
17170
367
Books: Hunting
Other collectibles
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Vadászati Almanach. Millenniumi Vadászati Almanach. Szerk.: V. Szász József. Szolnok, 2002.,(Bp., Graphika-Typopress Nyomdaipar Kft.) Kiadói egészvászon-kötés,
3 600 HUF
1993591
17171
367
Books: Hunting
Other collectibles
Széchényi Zsigmond 6 könyve: Nahar. Indiai útinapló. (1964.), Alaszkában vadásztam (1963.), Afrikai tábortüzek. (1966.), Denaturált Afrika. (1968., Első kiadás), Csui!...(1962.), Szarvasok nyomában és egyéb írások.(1979, Első kiadás.) Bp.,1962-1979, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, és kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, változó állapotban, többnyire kissé kopott borítókkal. ...
3 600 HUF
2087301
17172
367
Books: Hunting
Other collectibles
Osztap Visnya: Jó vadászatot! Bp.-Uzsgorod, én., Európa-Kárpátontúli Területi Kiadó. Kiadói kopott félvászon-kötés, hiányzó címlappal, intézményi bélyegzővel.
1 000 HUF
2131330
17173
367
Books: Hunting
Other collectibles
1970-1971 Nimród. A Magyar Vadászok Országos Szövetségének lapja. II. évf. 1-12. sz., III. 1-12. sz. 2 teljes évfolyam, egészvászon-kötésben.
2 400 HUF
2129333
17174
367
Books: Hunting
Other collectibles
Ballagó-Beregszászi-Dr. Csőre-Dr. Fodor-Dr. Nagy: Vadászat Magyarországon. Bp., 1980, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
2 400 HUF
2087328
17175
367
Books: Hunting
Other collectibles
Dékány András: Náderdőben vadmadár. Bp.,1955, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
1 000 HUF
2087285
17176
367
Books: Hunting
Other collectibles
Dr. Bakóczi Antal: Vadászszenvedély, vadászati fegyelem. Csergezán Pál illusztrációival. Bp., 1971, Táncsics. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035