https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Minibooks Number of items: 21
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2087148
17421
367
0
1000
Books: Minibooks
Other collectibles
Százéves a Typographia. 1869-1969. Szerk.: Várnagy József, Vértes Jenő. Bp., 1969, Nyomda-, a Papíripar és a Sajtó Dolgozóinak Szakszervezete, Táncsics Könyvkiadó, 205 p. Kiadói műbőr kötés. Számozatlan példány.
Starting price:
1 000 HUF
2062702
17422
367
0
1600
Books: Minibooks
Other collectibles
Rév Pál: Fejezetek a magyar repülés történetéből 1-2. köt. Bp., 1982, Miniatűr Könyvgyűjtők Klub. Kiadói papírkötés, kiadói védőtokkal. Megjelent 350 számozott példányban, számozatlan példány.
Starting price:
1 600 HUF
2087229
17423
367
0
1000
Books: Minibooks
Other collectibles
Votum Petőfianum. Kass János illusztrációival. Bp., 1973, Kossuth. Több nyelven. Kiadói aranyozott bőrkötésben, kiadói műanyag tokban.
Starting price:
1 000 HUF
2087242
17424
367
0
1000
Books: Minibooks
Other collectibles
Karl Marx-Friedrich Engels: A Kommunista Párt kiáltványa. Bp.,1971,Kossuth. Kiadói kemény-kötés.
Starting price:
1 000 HUF
2087143
17425
367
0
1000
Books: Minibooks
Other collectibles
Sarlós László és a zeneműkiadó avagy a huszadik év. Bp.,1986, Zeneműkiadó. Kiadói aranyozott bordó bársony-kötés. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Starting price:
1 000 HUF
2074795
17426
367
0
800
Books: Minibooks
Other collectibles
Wagner János Mihály - Czövek István: A mágyiás ezermester. Bp., 1973, Táncsics Könyvkiadó. Reprint kiadás. Megjelent 2500 példányban. Számozatlan példány.
The item is not available
2074903
17427
367
0
800
Books: Minibooks
Other collectibles
Wehli Tünde: A flamand hóráskönyv. Csak kísérőtanulmány. Bp., 1986, Helikon Kiadó. Kiadói papírkötés.
The item is not available
2074898
17428
367
0
800
Books: Minibooks
Other collectibles
Vágó: Kis ólomdarabkák. Kaposvár, 1968, S.M. Nyomda. Kiadó kopott műbőr-kötés. A szerző, illusztrátor aláírásával.
The item is not available
2062842
17429
367
0
800
Books: Minibooks
Other collectibles
Gondolatok az időről...1978. Összeáll. és szerk.: Alföldi Imréné. Schubert Péter grafikáival. Szekszárd, 1977, Szekszárdi Nyomda. Kiadói kopott nylon-kötés. Megjelent 600 példányban.
The item is not available
2087161
17430
367
0
1000
Books: Minibooks
Other collectibles
Katona József: Bánk Bán. Kondor Lajos illusztrációival. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói karton-tokban.
Starting price:
1 000 HUF
2087158
17431
367
0
1000
Books: Minibooks
Other collectibles
Reich Károly: Variációk. Devecseri Gábor versével. Bp., 1970, Magyar Helikon. Kiadói műbőr-kötés.
Starting price:
1 000 HUF
2087152
17432
367
0
1000
Books: Minibooks
Other collectibles
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó. Magyar, angol, orosz és német nyelven. Kiadói műbőr-kötés.
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment