P. Virgili Maronis Opera ad editionem P. Maasvicii castigata cum notis Joh. Minelli editio novissima caeteris emendatior. Venetiis (Velence), 1755., Ex Typ. Remondiniana, XII+614 p. Latin nyelven. Átkötött modern kartonált papírkötés.
3 db német nyelvű könyv: Leo M. Tolstoi: Kurze Darlegung des Evangelium. Leipzig, é.n., Reclam. Kartonált papírkötés, tulajdonosi bejegyzéssel. Franz Grillparzer: Die Ahnfrau - Sappho. Grillparzers sämtliche Werke. Fünsfte Ausgabe in 20 Bänden. Vierter Band. Stuttgart, é.n., Cotta. Kiadói vászonkötés, aranyozott gerinccel. Schillergabe. Zeichnungen von Ernst Liebermann. München, É.n., Verlag der Jugendblätter. Kiadói vászonkötés, foltos borítóval. Friedrich Schiller költeményeivel. Gazdagon illusztrált.
F. M. Weber: Handwörterbuch der deutschen Sprache... Leipzig, 1850. Bernh. Tauschnitz. 780p. Korabeli kissé sérült vászonkötésben / In damaged linen binding
A franczia-magyar és magyar-franczia nyelv szótára. Dictionnaire français-hongroise et hongrois-français. I. rész 2. köt. Bp., 1892, Pallas. Kicsit laza, kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.