3 400 HUF
8,81 EUR, 9,71 USD
Mitrovics Gyula: Liturgika. A polgári házasság törvényei. Egyháziatlanság és üres templomok. Mitrovics Gyula összegyűjtött papi dolgozatai. VII. Debrecen, 1913, Hegedüs és Sándor, 1 t.+XVI+368 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Dávidházy Kálmán-kötés, kissé kopott hátsó borítóval.