15001.
367. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
8 000 HUF
Bilder aus Elsaß-Lothringen. Orginial-Zeichnungen von Robert Aßmus. Schilderungen von Karl Stieler. Initialen von Julius Schnorr. Stuttgart,(1876),Paul Neff, 1 t. (fametszetű cÃmkép)+1(fametszetű cÃmlap)+(1 fametszetű ajánlás)+4+274 p.+45 (fametszetű illusztrációk) t. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, foltos lapokkal, a borÃtón kis kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel.