11025. 367. Closed Online auction Engravings
3 000 HUF
0 HUF
1757 Wilhelm Baumgartner (?-?), ID. Herz (?-?): Bibliai jelenet. Rézmetszet, papír,jelzett, sérült, foltos, papírra kasírozva, 28,5x20,5 cm
Photo of the item taken by : ekb