12502. 368. Closed Online auction Military
10 000 HUF 27,03 EUR, 29,41 USD
0 HUF
Pallos replika, jelzett (R.KUS.), kopásnyomokkal, h: 87.5 cm.
Photo of the item taken by : turóczi_márk