Chr. Gluck: Iphigenia in Aulis. (Iphigénie en Auilde.) Iper in 3 Acten von - -. Clavierauszug mit französischem un deutschem Text. Collection Litolff. No. 71. Braunschweig, én., Henry Litolffs's Verlag, 214+2 p. Magyar és német nyelven. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, hiányzó hátsó szennylappal.
[Jacques] Fromental Halévy: L'Ebrea Opera in Cinque Atti. Poesia di Eugenio Scribe. Traduzione Italiana di M. Marcello. Opera Completa per Canto e Pianoforte. Milano-Roma-Napoli-Palermo-Londra,é.n.,G. Ricordi & C.,25+1+5-399 p. Olasz nyelven. Kopott félvászon-kötésben.
Richard Wagner: Lohengrin. Klavierauszug mit Text von Felix Mottl. Leipzig,é.n.,C. F. Peters, 268 p. Német nyelven. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, néhány lapon jegyzettel, kijáró lapokkal. "Bárd Ferenc és Fia zeneműkereskedés" bebélyegzéssel.
Reményi Béla, Kalmár Tibor: Mikor az est mesélni kezd. Énekli Batizfalvy Elsa. Bp., 1914, Bárd Ferencz és testvére. Kotta, 3p. Foltos, hajtásnyommal, kisebb szakadással.
Radvánszky József nótás albuma. Szolnok, 1927, kiadják: jóbarátai. Kotta, 24p. Többek közt a "Turulmadár... (Irredenta dal.)" c. nótával. Kiadói elvált tűzött papírkötés, amely cérnafűzéssel meg lett erősítve Hajtásnyommal.
Kolozsvár, Kassa... Szövegét írta: Radnóti József. Zenéjét szerezte: Buday Dénes. Bp., 1919, Rózsavölgyi és Társa, 3 p. Kotta. Borítón házi példány bélyegzővel. Irredenta dal, amelyben Kolozsvár, Kassa mellett Pozsony és Komárom is szerepel.