Gracza György: Az 1848-49-iki magyar szabadságharc története. II-V. kötet. Bp.,(1894),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.),10+439 p.+ 1 (színes litográfia)+2 (hasonmás) t.; 8+438 p. +2 (hasonmás) t.; 8+439-886 p.+ 2 (dupla)+2 (hasonmás) t.; 8+887-1453 p. + 4 (hasonmás)+2 (dupla)+1 t.+ 1 (térkép.) Számos fekete-fehér és színes illusztrációkkal, litografált táblákkal, hasonmás mellékletekkel. Kiadói ara...
Aquincumi babérágak. Kuzsinszky Bálint emlékének szenteli Budapest székesfőváros közönsége és a Pázmány-Egyetem Érem- és Régiségtani Intézete. Laureae Aquincenses Memoriae Valentini Kuzsinszky Dicatae. I-II. kötet. Dissertationes Pannonicae ex Instituto Numismatico et Archeologico Universitatis de Petro Pázmány nominatae Budapestensis provenientes. Ser. II. No 10-11. Bp., 1938-1941, Kir. M. Pázmán...
Rákóczi album. II. Rákóczi Ferenc és kurucai. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp.,é.n.,Hornyánszky. Számos illusztrációval. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészvászon kötés, kis kopásnyomokkal, jó állapotban.
Henri Pozzi: A háború visszatér. Fordította: Felkai Ferenc és Marjay Frigyes. Előszót írta Orbók Attila. Bp.,1994, HOGYF Editio. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (1500/1151.) példány. 1935-ös kiadvány reprint kiadása.
Mary Vincent - R. A. Stradling: A spanyol és portugál világ atlasza. Ford.: Hajnal Piroska, és Király Zsuzsa. Bp.,1997, Helikon-Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.