2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Fraknói Vilmos: Martinovics és társainak összeesküvése. Bp., 1880., Ráth Mór, XIII+2+441 p. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, javÃtott gerinccel és kötéssel, ajándékozási sorokkal.