1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
M. Schwarte: Der große Krieg. 1914-1918. I. Bände: Der deutsche Landkrieg. I. Theil: Von Kriegsbeginn bis zum Frühjahr 1915. Leipzig, 1921, Johann Ambrosius Barth,XVI+535 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, térképek-mellékletek nélkül.