Taylor, Merlin Moore: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Bp., [1926], Lampel. Kicsit laza, kopott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Szavójai Lajos Amádé: Az "észak csillaga" ("stella polare"). Az Északi sarktengeren 1899-1900. 1. köt. Bp., [1904], Lampel. Kicsit szakadt gerincű díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Karlsbad és környéke. Panoráma Utikönyvek IV.
Bp.,é.n. (cca 1926-1927), Kunossy, 90+6 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis hiánnyal, kissé viseltes állapotban.
Szendrey István-Nyakas Miklós: Derecske története. Debrecen, 1980, Derecskei Nagyközségi Tanács.
Kiadói papírkötésben, a külső boríték kissé foltos, egyébként jó állapotban.
Gyenesdiás Nagyközség Monográfiája. II. Gyenesdiás természeti képe. Szerk.: Dr. Szabó István. Gyenesdiás, 2008, Gyenesdiás Nagyközség Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.