https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 178
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2018416
15515
368
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, 4 db:
Szelényi Károly: Eger. Hevesi képek. Bp., 1987, Képzőművészeti Kiadó-Kossuth Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Hadas János: Székesfehérvár. Dávid Erzsébet bevezetőjével. Bp.,1988, MTI. Kiadói kartonált papírkötés.
Szabadtéri Néprajzi Múzeum Szentendrén. Szerk.: Kecskés Péter. Bp.,1989, Corvina. Kiadói papírkötés.
Német Andrea: Budapest fényei. Bp., 1989, Editorg. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2019115
15517
368
0
2200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Csorba Csaba: Regényes váraink. Bp., 2002, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
1795926
15518
368
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Források Budapest múltjából. IV. kötet: Források Budapest Történetéhez 1945-1950. Szerk.: Bácskai Vera, H. Kohut Mária, Szekeres József, Gáspár Ferenc.Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai Bp., 1973, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott műbőrkötésben,
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1993622
15520
368
0
3800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Budapest Műemlékei I. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955 , Akadémiai Kiadó. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel, kissé laza fűzéssel.
Starting price:
3 800 HUF
1966200
15522
368
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Nyíregyháza története. Szerk.: Cservenyák László-Mező András. Nyíregyházi kiskönyvtár 15. Nyíregyháza, 1987, (Debrecen, Alföldi Nyomda.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1938872
15523
368
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Múzeumi kutatások Bács-Kiskun megyében. 1994. Szerk.: Székelyné Kőrösi Ilona. Kecskemét, 1995, Bács-Kiskun Megyei Önkormányízat Múzeumainak Igazgatóság. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példány.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1965528
15524
368
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
2 db utazás témájú könyv: Gyarmathy László: Török földön. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. Egry-Markovics: Az országház. Bp., 1980- Kiadói kartonált papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2004949
15526
368
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
B. Kovács István: Baracai népköltészet. Madách-Posonium, 1994 Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2001595
15527
368
0
3600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Emlékkönyv a Szekszárdi Református Egyházközség templomának 230 éves jubileumára. Szerk.: Zalakovicsné Kovács Klára. Templomtörténet. Dr. Kaszó Gyula. A képek gyűjtésében közremüködött Mester Lajosné. Szekszárd, 2016, ny.n. Második, javított, bővített kiadás. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1902999
15530
368
0
1600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Pongó István: A sakk taktika titkai. Bp., 1986. Sport. 503p. Kiadói kartonálásban
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2001973
15531
368
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Geraldine Brooks: A vágy kilenc része - Az iszlám nők rejtett világa Magyar Könyvklub, 1996. Egészvászon kötés, papír védőborítóval
The item is not available
2001871
15532
368
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1956 Magyarország helységnévtára. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, belül jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment