Csepeli Szabó Béla (szerk.): Acélsziget. Irodalmi és képzőművészeti antológia Csepelről. 1892-1977. Budapest, 1977, Táncsics Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, fotókkal gazdagon illusztrálva. szakadt papír védőborítóval
Dr. E. Stanley Jones: Krisztus India országútján. Ford.: Biberauer Richárd, László Dezső. Bp.,1931, Magyar Evangéliumi Ker. Diákszövetség. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, kissé sérült gerinccel.
Mihajlov, N. - V. Poksisevszkij: Utazás a Szovjetúnió térképén. 1. kiadás. (Sajtó alá rendezte Alpári Pál.)
Bp. 1948. Új Magyar K. 2 lev., 291 l., 48 t. (fényképek). Számos szövegközti és egész oldalas térképpel illusztrálva. Kiadói, színes, illusztrált papírborítóban.
Budapest Történetének Bibliográfiája. IV. kötet. 1686-1950. Társadalom. Szerk.: Dr. Zoltán József, Dr. Berza László. Bp.,1965, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.