A nyíregyházi Leánykálvineum. Református Tanítónőképző és Líceum Intézetének jubileumi évkönyve. 1928-1998. Szerk.: Ferenc Miklósné et alii. Nyíregyháza, 1998, (START-ny.) Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Szalai György: Kőbánya története. Bp., 1970, Budapest Főváros X. Kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói, kissé szakadozott papír védőborítóban
Vegyes Budapest témájú különlenyomat, 5 db:
1: Dr. Török István: Az öngyilkosságok Budapesten. Különlenyomat a Városi Szemle XXXIII. évfolyamából, 20 p.
2. Dr. Bódy László: Érvényesülhet-e a főváros szabályrendeletalkotási joga. Különlenyomat a Városi Szemle XXXIII. évfolyamából, 10 p.
3. Dr. Sághy Ferenc: A budapesti hastífusz-járványhullám visszatérésének okai. Különlenyomat a Városi Szemle XXI. évfolyamából, 14 p.
4. Dr. Miskolczy Ágost: Temető és vandalizmus. Különlenyomat a Városi Szemle XX. évfolyamából, szakadásokkal, 17 p.
Bp.,1934-1947,Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötésben.
5. Budapesti képgyűjteményünk. Különlenyomat a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Évkönyvéből. X: kötet. 1962. Bp., 1963, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár, 4 p.+12 t. Kiadói papírkötés.