Sebestyén Sándor: Egri emlékhelyek. Eger, 1970, Heves Megyei Tanács VB Művelődésügyi Osztálya. Fekete-fehér fotókkal és egy térkép vázlattal. Kiadói kissé sérült papírkötésben, a kötéstáblák belsején tollas bejegyzéssel.
Itinerarium Belgicum. Alphen aan den Rijn,é.n.,Drukkerij Vis-Offset, 13 p.+22 színes, kétoldalas térkép. Holland és latin nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. Facsimile kiadás.
Zsigmond Enikő: Csomád hegycsoport, Szent Anna-tó és környéke. Erdély hegyei 3. Turisztikai kalauz. Csíkszereda, 1998, Pallas-Akadémiai Könyvkiadó. Térképmelléklettel. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Csekey István, Degré Alajos: Dr. Babocsay József (1760-1838). Hévíz első ismertetője. Balatonfüred, Hévíz, 1974, Veszprém Megye Tanácsa Idegenforg. Hiv. és Hévíz Község Tanácsának kiadása. Fekete-fehér illusztrációkkal. Megjelent 1050 példányban. 24 p. Kiadói papírkötés, borító hátoldalán folt.
Sándor P. Tibor Buza Péter Than László Életemből emlékek (A tizenkilencedik század Budapestjéről mesél a zenede szókész tanára s a rajzoskedvű számvevőszéki tanácsok)
Budapesti Városvédő Egyesület, 2007
Kiadói kartonálásban
Helmuth Zebhauser: Unsere Alpen. Höhepunkte zwischen Wien und Marseille. München, 1985, Süddeutscher Verlag. Színes fotókkal gazdagon illusztrált kötet. Német nyelven Kiadói vászonkötés. Kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban.
Michael Fogarasy-Fetter: Die Geschichte und Volkskunde der Gemeinde Werischwar. Pilisvörösvár. Pilisvörösvár, 1994, István Botzheim, Bürgermeister der Gemeinde Werischwar. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált kötet. Német nyelven. Kiadói vászonkötés. Kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban.