https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 178
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2047854
15036
368
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Magyar városok és községek. Statisztikai adatgyűjtemény. Összeállította: KSH Településstatisztikai Munkaközössége, dr. Fórizs Margit vezetésével. Bp.,1958, Közgazdasági és Jogi. Kiadói kopott egészvászon-kötés. Megjelent 3100 példány.
The item is not available
2087088
15037
368
0
2800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Péter Károly: 1956 Baranyában. Pécs, 1997, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
2087131
15038
368
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Kőbányai utcák, utak, terek, parkok története. Bp., 1985., X. ker Tanács. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2089195
15039
368
0
1400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
A Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Karának története. I. köt. Szerk.: Papp Klára. Debrecen, 2014, Debreceni Egyetem BTK. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2089301
15040
368
0
3200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Tóth Ferenc: Pomáz történetének forrásai. II. köt. Fejezetek a község életéből a XIX. század közepétől a XX. század közepéig. Pomáz, 2001, Pomáz Város Önkormányzata. Kiadó kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
2089284
15041
368
0
1600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Kovacsics József-Ila Bálint: Veszprém megye helytörténeti lexikona II. köt. Bp.,1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Starting price:
1 600 HUF
2116333
15042
368
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Legezva-Szacsvay: Bácska és Bánság. Bp., Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2116338
15043
368
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Michael Yamashita: Marco Polo. Magyar kiadás: Bp., 2002 , Geographia. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2116931
15044
368
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Magyar Bálint: Dunaapáti. 1944-1958. (Dokumentumszociográfia.) I-III. köt. Bp.,1988,Művelődéskutató Intézet és Szövetkezeti Kutató Intézet, 324;325-654;655-910 p. Kiadói papírkötés, a III. kötet borítóján törésnyommal. Megjelent 1200 példányban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2072597
15045
368
0
1800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Esztergom vármegye. Magyarország vármegyéi és városai. Bp., 1989, Dovin. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
2073717
15046
368
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Romváry Ferenc: Pécs szobrai. Szobrok, épületszobrok, emlékművek, emléktáblák. Pécs, 1982, Pécs m. város Művelődésügyi Osztálya. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2077259
15047
368
0
4400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Lukács Ödön: Nyíregyháza szabad, kiváltságolt város története. Nyíregyháza, 1987, Szabolcs-Szatmár Megyei Tanács. Kiadói egészvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment