Megyei monográfiák 2 kötete:
Jeszenszky Ignác: Torontál vármegye gazdasági monográfiája. Különlenyomat a "Közgazdasági Szemle" 1904. évi május havi füzetéből. Bp.,1904, Pesti Könyvnyomda Rt., 19 p.
Kemény György: Szabolcs vármegye gazdaság-földrajzi monográfiája. Különlenyomat a "Közgazdasági Szemle" 1913. évi julius-október havi füzetből. Bp.,1904, Pesti Könyvnyomda Rt., 64 p.
Papírkötésben, szakadozott, hiányos borítókkal, javított gerinccel.
E. W. Pfizenmayer: Kelet-Szibíria ősvilága és ősnépei. Tudományos utazás a mammut-tetemek és az erdőlakó népek tanulmányozása végett. Átdolgozta és Szibéria általános leírásával kiegészítette: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
1914 Zsebatlasz naptárral, és statisztikai adatokkal az 1914-es évre. Szerk.: Dr. Kogutowicz Károly, Dr. Hermann Győző. BP., 1913, Magyar Földrajzi Intézet,256 p. Átkötött kopott műbőr-kötés.
Illyés Bálint: "Kedves kis Hazánk..." Kunszentmiklós a redemptiotól a századunkig. Szeged,1978,Szegedi Nyomda. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói papírkötés. Megjelent 2500 példányban.
Tanulmányok Békéscsaba történetéből. Szerk.: Kristó Gyula, Székely Lajos Békéscsaba, 1970, Békéscsaba Város Tanácsa VB. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3000 példányban.