11216. 368. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
18 000 HUF
14
0 HUF
Herendi Eton mintás porcelán mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal. 5 db csésze és 6 db alj, 1 db kanna, 1 db tejkiöntő, 1 db cukortartó és 1 db cukortartó fedél nélkül.
Photo of the item taken by : Sys