4 000 HUF
9
3 db régi Stühmer fémdoboz: 1 db nagyméretű illusztrált Stühmer 505, a XX. század cukorkája, a kékszalaggal felirattal, fedéllel, kopott, m: 21,5 cm. 1 db illusztrált Stühmer kakaó henger alakú doboz, kopott, m: 19,5 cm, d: 12 cm. 1 db kocka alakú Stühmer vékony karton doboz, m: 8 cm.