12540. 369. Closed Online auction Advertisement
4 000 HUF
0 HUF
Régi Herpy Arnold Budapest, Longines zsebóra bőr doboz nyitható fedéllel, belsejében szöveten Szervita téri cím áthúzva, és bélyegzővel "Most IV., Koronaherceg-u. 17. sz." felirattal, enyhén kopott
Photo of the item taken by : karap_norbert