12668.
369. Closed Online auction
Scout
1 600 HUF
2 db cserkészkönyv: Bodnár Gábor: A magyarországi cserkészet története. Budapest, 1989, Püski Kiadó. Kiadói papírkötés. 452. sz. Szent Bernát cserkészcsapat 8420 Zirc, Ciszterci Apátság bélyegzőjével a címlapon. + Bodnár Gábor: Cserkészkönyv I-III (egy kötetben). H.n., 1990, Püski. 2. kiadás. Kiadói papírkötésben, illusztrált. Sérült gerinccel, széteső állapotban. 452. sz. Szent Bernát cserkészcsapat 8420 Zirc, Ciszterci Apátság bélyegzőjével.