12662.
369. Closed Online auction
Scout
1 400 HUF
2 db cserkészkönyv: Sasvári László és munkatársai: Cserkészpróbák könyve 1. Jelöltpróba fiúk részére. Bp., 1996, Márton Áron Kiadó. Kiadói papírkötés, sérült borítóval. 452. sz. Szent Bernát cserkészcsapat 8420 Zirc, Ciszterci Apátság bélyegzőjével a címlapon. + Tótth Réka: Kiscserkész vezetők módszertani könyve. H.n., É.n., Magyar Cserkészszövetség. Kiadói papírkötés. 452. sz. Szent Bernát cserkészcsapat 8420 Zirc, Ciszterci Apátság bélyegzőjével a címlapon.