2 db cserkészkönyv: Bodnár Gábor: A magyarországi cserkészet története. Budapest, 1989, Püski Kiadó. Kiadói papírkötés. 452. sz. Szent Bernát cserkészcsapat 8420 Zirc, Ciszterci Apátság bélyegzőjével a címlapon. + Bodnár Gábor: Cserkészkönyv I-III (egy kötetben). H.n., 1990, Püski. 2. kiadás. Kiadói papírkötésben, illusztrált. Sérült gerinccel, széteső állapotban. 452. sz. Szent Bernát cserkészcsa...
Temesi Győző: Győzni! Az új magyar fiú regénye. Bp., 1929, Franklin, 147 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Csongrádi Jenő: Új magyar cserkészkönyv. Cserkészélet fiúknak-lányoknak. II. kötet. A könyv a magyar cserkészszövetség próbaszabályzatának figyelembevételével készült. H.n., 1991, Regnum Marianum. Kézirat gyanánt belső használatra. Könyvkereskedelmi forgalomba nem hozható. Gazdagon illusztrált. Kiadói enyhén kopott papírkötésben. 452. sz. Szent Bernát cserkészcsapat 8420 Zirc, Ciszterci Apátság bé...
Csongrádi Jenő: Új magyar cserkészkönyv. Cserkészélet fiúknak-lányoknak. I. kötet. A könyv a magyar cserkészszövetség próbaszabályzatának figyelembevételével készült. H.n., 1991, Regnum Marianum. Kézirat gyanánt belső használatra. Könyvkereskedelmi forgalomba nem hozható. Gazdagon illusztrált. Kiadói kopott papírkötésben. 452. sz. Szent Bernát cserkészcsapat 8420 Zirc, Ciszterci Apátság bélyegzőjé...