12658.
369. Closed Online auction
Scout
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Ernest Thompson Seton: Két kis vadóc. Két fiú kalandjai. Úgy éltek, mint indiánok és sokat tanultak az erdőn. Írta és rajzolta: Ernest Thompson Seton. Fordította Temesi Győző. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 126 p.+10 t. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.