3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
A rendÅ‘ri büntetÅ‘ eljárási és ügyviteli szabályok. ÖsszeállÃtották és jegyzetekkel ellátták: Barkóczy László, Dr. Csató Béla. Bp.,1937, Grill Károly, XIV+2+603 p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé foltos lapélekkel.