800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Heltai Jenő: A néma levente. Fáy Dezső illusztrációival. Bp., é. n., Athenaeum. Harmadik kiadás. Javított gerincű félvászon-kötésben, kopott borítóval, három javított, kissé sérült lappal.