15622.
369. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Föld Aurél: Fuss vagy Fizess... (Egy sportsman naplója) Bp., 1942, Kalász Könyvkiadó Rt., 248 p. + 16 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, kissé kopott borítóval. Számozott, 31. számú példány.