2 000 HUF
Olvasókönyv. Az általános iskolák II. osztálya számára. Összeáll.: Bertalan Ferenc és Vágó Elemér. Reich Károly rajzaival. Bp.,1960., Tankönyvkiadó. Ötödik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a kötéstáblákon törésnyommal.