2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
A légi fénykép. Összeáll.: Szüts Lajos. A "Térképészeti közlöny" 4. sz. különfüzete. Bp.,1931, M. Kir. Állami Térképészet, 51+1 p. Szövegközti ábrákkal és fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel.