15077.
369. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Dercsényi Dezső: Visegrád műemlékei. Bp.,1951, Közoktatási Kiadóvállalat, 114 p.+2 t. (Kihajtható panorámafotó a visegrádi panorámáról, és kétoldalas rajz a palotáról. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben. Megjelent 3000 példányban.