1943 Kassa thj. Sz. kir. Város gázgyárának 75 esztendeje. 1868-1943. Bp.,1943, Kassa thj. Sz. kir. Város Közműveinek Igazgatósága, (Wiko-ny.), 51 p.+14 t.(fekete-fehér fotók.)+5 t.(táblázat, közte 2 kétoldalas.) Kiadói papírkötés, foltos borítóval és lapokkal. 75 year of Gasworks of Košice/Kaschau/Kassa. 1868-1943. Bp.,1943, Wiko Press, 51 p. + 14 (black-and white photographs)+5 t.(chart.) Paper...
Tanulmányok Petrovics Ede tiszteletére. A Petrovics Ede Emlékkonferencia (Pécs, 1998. szept. 21.) tanulmányai. Szerk.: Font Márta és Vargha Dezső. Tanulmányok Pécs Történetéből. 8. Pécs, 2001, Pécs Története Alapítvány, 141 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Az egyik szerkesztő, Vargha Dezső dedikációjával, dátumozva./ Paperbinding, in Hungarian language. Signed by each of the authors, Dezső Var...
Lelkes István: Kőszeg. Magyar Műemlékek. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói, kissé szakadt papír védőborítóval, de egyébként jó állapotban.
Csatkai Endre: Sopron. Magyar Műemlékek. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. II. kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
Dercsényi Dezső-Zolnay László: Esztergom. Magyar Műemlékek. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, a papírborítón kis szakadásokkal, de egyébként jó állapotban.