Books: Travelling, Local History Number of items: 166
2151013
15084
369
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Valigi, Cinzia: Róma és a Vatikán. Narni Terni, 1996, Plurigraf Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2113459
15085
369
Other collectibles
Aranykönyv: Firenze. A város remekművei. Firenze,én., Bonechi. Rengeteg illusztrációval, térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés. 2113522
15086
369
Other collectibles
Leningrád. Leningrád,én., Aurora. Orosz nyelven. Nagyon gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.
2118506
15087
369
Other collectibles
2 db Széchényista öregdiák kiadvány. Volt egyszer egy Gymnasium I.; Emlékezés. Bp., 2004, 2006. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2118508
15088
369
Other collectibles
Die Stifte der Augustiner-Chorherren in Böhmen, Mähren und Ungarn. Wien, 1994. Meyer. Kiadói kartonálásban
1 800 HUF
2028642
15089
369
Other collectibles
Budapest Történetének Irodalma. (1493-1700.) Összegyűjtötte Majláth Béla. Bp., 1886, Révay Leó, VII+118 p. Átkötött félvászon-kötés, az egyik lap kijár (1/2.), a hátsó papírborító meg van, de nincs bekötve és körbevágták, címlapja javított. Magánkönyvtári címkével és bélyegzővel./ Literature of History of Budapest. (1493-1700.) Collected by Béla Majláth. Bp., 1886, Révay. Half-linen-binding, in Hu...
2 400 HUF
2118502
15090
369
2200
Other collectibles
2 200 HUF
1988901
15091
369
Other collectibles
1 200 HUF
2048633
15092
369
Other collectibles
Rácz István (szerk.): Hajdúnánás története Hajdúnánás, 1973 Kiadói vászonkötésben
2 800 HUF
2064023
15093
369
Other collectibles
1 000 HUF
1988295
15094
369
Other collectibles
1941 Budapesti Építőmesterek Kőmíves-, Kőfaragó és Ács Mesterek Ipartestülete évkönyve VII. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Bp.,1911, Ipartestület,(Stephaneum Nyomda Rt.), 367 p.+2 t. Fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Ipari hatóságok, és ipartestületi elöljáróságok fotóival, névsorával. Számos érdekes írással. Kiadói félvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, a hátsó köté...
3 000 HUF
2102236
15095
369
Other collectibles
Tatabányai séták. Szerk.: Fűrészné Molnár Anikó. Tatabánya, 1991., Tatabányai Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala. Kiadói papírkötés, hullámos lapokkal.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035