11054. 369. Closed Online auction Art-ceramics
2 000 HUF 5,41 EUR, 5,88 USD
0 HUF
Jelzett (ID) iparművész mécsestartó, festett mázas kerámia, apró kopásnyomokkal, m: 24 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk