11106. 369. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 400 HUF
0 HUF
Herendi gyümölcsmintás porcelán tálka, jelzett, kézzel festett, kopásnyomokkal, 9x13,5 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit