2 000 HUF
13
cca 1940 Franck kávéval kapcsolatos tétel, össz. 4 db: illusztrált Franck fém doboz fedéllel, enyhén kopott, 13x21,5x7 cm. + Balatont ábrázoló, illusztrált kétoldalas reklám, felső széle papírra kasírozva, Klösz Coloroffset, 13x20 cm + Gyermekünk füzet, bejegyzésekkel, borító hátoldalán Kneipp malátakávé reklámmal + Franck doszka cikóriából készült kávépótlék bontott papír csomagolása, egy adag tartalommal