12734.
370. Closed Online auction
Maps
1 600 HUF
Vegyes térkép tétel, össz. 4 db: A királyi birtok kiterjedése Szent István halálakor, 12,5x17,5 cm, lap széle foltos. III. Béla birodalma, lap széle foltos, 12,5x15 cm. A Pannonhalmi Apátság birtokai 1240-ben, lap széle foltos, 12x17 cm. Magyarország a XII. század második felében, lap széle foltos, hajtásnyommal, 17x28 cm. M. kir. Állami Térképészet.