12724.
370. Closed Online auction
Maps
1 200 HUF
Vegyes térkép tétel, össz. 4 db: Erdélyi fejedelmi birtokok a XVII. század közepén, 17,5x23,5 cm, foltos, hajtásnyommal. Török hadjáratok Erdélyi területen 1658-1662, 18,5x27,5 cm, foltos, hajtásnyommal. Az erdélyi határőrvidék a XVIII. század végén, 12,5x17 cm. A katonai határőrvidék a XVIII. század elején és végén, foltos, kivágva, lapméret: 14,5x23 cm. M. kir. Állami Térképészet.