12737.
370. Closed Online auction
Maps
1 600 HUF
Vegyes térkép tétel, össz. 5 db: Európa és Ázsia népei a kr. e. I század derekán, hajtásnyommal, 13,5x27,5. Európa 1015-bewn. IV. Kreszimir Péter horvát és dalmát királysága 1070 körül. A szentföldi latin fejedelemségek 1180-ban. Kisázsia és a Szentföld 1218-ban. Összes térkép M. kir. Állami Térképészet. Mindegyik foltos4 térkép lapmérete: ca. 16x23,5 cm