cca 1960-1983 Vegyes katalógus tétel, 11 db: Közte: Amerigo Tot szobrászművész kiállítása. Szerk.: D. Fehér Zsuzsa. Bp., 1982., Vigadó Galéria., 125 éves a Herendi Porcelán, Veress Pál új bálványai, Chiovini Ferenc festőművész kiállítása. Szolnok, 1977, Damjanich Múzeum...stb
Dr. Székely György: Nemzeti Színház 125 éve. Bp., 1962, Kossuth. Papírkötésben.+
A Vígszínház 75 éve. Szerk.: Dr. Székely György, Szilágyi István. Bp., 1971, Athenaeum. Papírkötés.+
A magyar színészet hősi harca 1790-18749. c. kiállítás ismertetője. Bp., 1961., Színháztudományi Intézet-Országos Színháztörténeti Múzeum. Papírkötés.
K. Kovalovszky Márta: Emlékműszobrászat. Bp., 1978, TIT Müvészeti Választmánya. Tűzött kiadói papírkötés. Megjelent 1100 példányban. 41 p. Borítón kisebb szakadásokkal.
Magnum concert. Fribourg, 1985, Musee d'art et d'histoire de Fribourg. Kiállítási katalógus Erich Lessing, Robert és Cornell Capa és sokan mások fotóival. Kiadói papírkötés, hullámos lapokkal, kisebb foltokkal a lap alján. 109 p
Mostra di Tiziano: Catalogo Delle Opere. Szerk.: Nino Barbantini. Venezia,1935,Carlo Ferrari. Olasz nyelven. Fekete-fehér képekkel. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kissé kopott borítóval, kissé fakó, kissé sérült gerinccel.