17065.
370. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 000 HUF
cca 1930-40 2 db Dr. Oetker kiadvány: Dr. Oetker bevásárlási könyv, néhány nyomtatott és egy kézzel írt recepttel. Kiadói papírkötés, kopott állapotban, gerincén kisebb szakadással, borítón ceruzás tulajdonosi névbejegyzés 24 p + Hogyan készül a jó sütemény? Megmondja nekünk a világos fej! 127 nyomtatott és néhány kézzel írt recepttel. Kiadói papírkötés, kopott állapotban, enyhén sérült borítóval, 96 p.