Karinthy Frigyes: Vendéget látni. Vendéget látni... Gundel Károly tanácsaival. Gábor Éva illusztrációival. Bp., én., Kereskedelmi és Idegenforgalmi Továbbképző Vállalat. Reprint kiadás. Kiadói kissé kopott papírkötés.
Gundel Károly: A vendéglátás művészete. Beszélgetések a fehér asztal örömeiről és múltjáról. Bp., én.,Statisztikai Kiadó Vállalat,185 p. Kiadói egészvászon-kötés. Reprint.
cca 1930-40 2 db Dr. Oetker kiadvány: Dr. Oetker bevásárlási könyv, néhány nyomtatott és egy kézzel írt recepttel. Kiadói papírkötés, kopott állapotban, gerincén kisebb szakadással, borítón ceruzás tulajdonosi névbejegyzés 24 p + Hogyan készül a jó sütemény? Megmondja nekünk a világos fej! 127 nyomtatott és néhány kézzel írt recepttel. Kiadói papírkötés, kopott állapotban, enyhén sérült borítóval,...
Dr. Csizmadia László: A vendéglátás ételei és tálalásuk. Összeáll.: - -. Szakmai Kiskönyvtár. Bp., 1982, Belkereskedelmi Továbbképző Intézet. Kiadói papírkötés.
Kurtz Béla: A szállodásipar. Bp.,1942, Budapesti Szállodások és Vendéglősök Ipartestülete, 2+273 p. + 9 t. (mellékletekkel.) Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Rudinai Molnár István: A fatenyésztés. Különös tekintettel a községi faiskolákra és befásításokra. A m. kir. földmivelésügyi minister kiadványai 10 sz. Hetedik, átnézet és bővített kiadás. Szövegközti ábrákkal. +Ritter Gusztáv: A gyümölcskert. [Egybekötve.] Bp.,1911-1912, Pallas, 370 p.+1 sztl. lev.+2+23 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, egy bekötött kézzel írt oldallal is, a címlapokon bejegy...
1942 Magyar Gazdatisztek Országos Egyesülete Megemlékezése fennállásánek 60-ik évfordulójáról és évi jelentése 1941. évi munkásságáról. Szerk.: Faber György. Magyar Gazdatisztek Országos Egyesületének kiadványai. 9. sz. Bp., 1942., Bethlen G.-ny., 80 p. Melléklet a Gazdatisztek Lapja 1942. évi május havi számához. Fekete-fehér fotókkal, közte az egyesület elnökségéről. Kiadói kissé szakadozott pap...