Hardie, Martin / Arthur K. Sabin (Ed.):War Posters. Issued by Belligerent and Neutral Nations 1914-1919.
London, 1920. A6C Black. Magyar poszterekkel. Kiadói, kissé kopott egészvászon kötésben. Angol nyelven. / Slightly worn full linen binding. In English language.
Huszár Károly: A magyar nép hősei. Jellemző történetek a világháborúból. Nemess Mihály rajzaival. Bp.,1915., Szent István-Társulat. Fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt borítóval, az elülső borító levált. Számozott, 2375. számú példány.
Verebélyi Kincső: Célra tarts! Festett lőtáblák Magyarországon. Bp., 1988, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. . Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére szóló ajándékozási sorokkal.
Nagy János, Dr. Pataki István, Sterl István (szerk.): 20 év a szocializmus és a béke védelmében . Bp., 1975, Zrínyi. Kiadói vászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Volt könyvtári példány.
Dombrády Lóránd, Nagy Gábor (szerk.): Fegyverrel a hazáért. Magyar ellenállási és partizánharcok a második világháború idején. Bp., 1980, Kossuth-Zrínyi. Kiadói vászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Volt könyvtári példány.