Books: Minibooks Number of items: 17
2111576
17291
370
Books: Minibooks
Other collectibles
Vegyes mini könyvtétel, 15 db: DVTK, Borbély Tibor: Olimpiai sikereink, Európa bajnokságok fedettpályán, Kecskemét...stb. Különféle kötésben és kiadásban. Változó állapotban.
2 000 HUF
2111572
17292
370
Books: Minibooks
Other collectibles
Vegyes mini könyvtétel, 15 db: Magyar Koszorúsok Albuma (1977), Olimpiai győzelmeink (1974), Hungary (1974), MTK-VM (számozott), Chamberlain: Parsifal mesék, Térkép és történelem (1979), ...stb. Különféle kötésben és kiadásban. Változó állapotban.
2 000 HUF
2062734
17293
370
Books: Minibooks
Other collectibles
Dr. Szőke Sándor-Boruzs Barnabás: Dombóvár város története. Dombóvár, 1975, Pátria. Kiadói kopott aranyozott műbőr-kötés, fém plakettel. Megjelent 600 példányban. + Esztergom. Andruskó Károly fametszetei.Szerk. és a bevezetőt írta: Szölgyémy Pál. Bp., 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kopott műbőr-kötés.
1 200 HUF
2062842
17294
370
Books: Minibooks
Other collectibles
2074795
17295
370
Books: Minibooks
Other collectibles
Wagner János Mihály - Czövek István: A mágyiás ezermester. Bp., 1973, Táncsics Könyvkiadó. Reprint kiadás. Megjelent 2500 példányban. Számozatlan példány.
2074898
17296
370
Books: Minibooks
Other collectibles
2074903
17297
370
Books: Minibooks
Other collectibles
2062641
17298
370
Books: Minibooks
Other collectibles
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó. Magyar, angol, orosz és német nyelven. Kiadói műbőr kötés. 2111601
17299
370
Books: Minibooks
Other collectibles
Dr. Tóth Mihály-Tóth Mihály: 25. jubileumi kiadás. Kaposvár, én., Somogy M. Nyomdaipari Vállalat. Kiadói kemény-kötés. Megjelent 10 példányban, 4 számú példány.
3 000 HUF
2111587
17300
370
2200
Books: Minibooks
Other collectibles
Kedves kobakok. Bp., én., HM Központi Nyomda. Egészvászon-kötésben. Számozott (2./200) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
2 200 HUF
2111583
17301
370
2200
Books: Minibooks
Other collectibles
Mautner József: Egy voltam az ötvenezerből. Kaposvár, (1982), Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Egészvászon-kötésben, fém plakettel. A szerző által dedikált.
2 200 HUF
2132885
17302
370
Books: Minibooks
Other collectibles
A költő felel. Szerk.: Pomogáts Béla. Illusztrálta Kass János. Bp., 1975, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval. Készült 2000 példányban, ebből 500 példány számozott. 160. számú számozott példány.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035