800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
A költő felel. Szerk.: Pomogáts Béla. Illusztrálta Kass János. Bp., 1975, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval. Készült 2000 példányban, ebből 500 példány számozott. 160. számú számozott példány.