3 000 HUF
Auslegung der christlichen Lehre, oder Unterweisungen in den Grundwahrheiten der Religion. Dritter Band. Aus dem französischen übersetzt von Georg Mayer. Zweite, verbesserte Auflage. Wien., 1786., Mathias Andreas Schmidt, 802 p.+6 sztl. lev. Német nyelven. Korabeli egészbőr-kötés, aranyozott gerinccel, a gerincen aranyozott feliratú címkével, festett lapélekkel, a fedlapon könyvtári címkével, intézményi bélyegzővel, kissé kopott borítóval.