5 000 HUF
10
Dr. Angus József: Biblia kézikönyv kalauzul a szent írás tanulmányozásához. Bp., 1876., Hornyánszky Viktor, 4+735 p.+ 1 (térkép) t. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, a könyv gerince részben elvált a borítótól, a címlap és az első lap, valamint a térkép kijár, néhány lap szélén kis szúrágta lyukakkal. Nagyon ritka!