2 000 HUF
[François de Sales/Szalézi Szent Ferenc (1567-1622)]: S. Francisci Salesii Episcopi et Principis Genevensis Sermones Familiares de Poenitentia,In Singulas Anni Dominicas. II. Partes. ... Pars I. A Dominica I. Adventus Usque ad Doomincam V. Post Pascha. Augustae Vindel & Oeniponti [Augsburg- Innsbruck], 1769., Josephi Wolff,332+2 p. Latin nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, intézményi bélyegzővel.