17243. 370. Closed Online auction Books: Religion
1 200 HUF
0 HUF
Homiletische Bibliothek für Seelsorger und Prediger. Eilfter Band. St. Pölten, 1879., Franz Xav. Lorenz, 500+4 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott félbőr-kötésben, kopottas borítóval, foltos lapokkal.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor